In het middelpunt van Limburg, omgeven door bossen en heide vinden we de groene deelgemeente Houthalen-Oost. Deze gemeente is volledig omgeven door recreatieparken zoals Hengelhoef en Kelchterhoef. Op een boogscheut verwijderd vinden we een vlotte verbinding met de snelweg E314. Ook steden zoals Genk en Hasselt liggen slecht op een tiental minuutjes verwijderd. Het is in de Crisantenstraat ter hoogte van nummer 5 en kortbij verschillende scholen en winkels dat we deze mooie gerenoveerde woning terugvinden.
De voorgevel misleid ons want eenmaal dat we de woning betreden komen we in een bijna volledig nieuwe woning terecht die uitgebreid is naar achteren. De eigenaars hebben kosten noch moeite gespaard om deze woning om te toveren tot een gezellige thuis die voldoet aan de strenge hedendaagse isolatie en EPC-normen.
Zo hebben ze alle vloeren vervangen door eenzelfde tegelvloer zodat hier een groot ruimtelijk gevoel wordt gecreëerd. Dit wordt zeker nog versterkt door de bijbouw waar ze de nieuwe keuken hebben in ondergebracht. Deze keuken is volledig uitgerust en bevat een afwasmachine, een keramische kookplaat, een combi-inbouwoven. Zelfs tv-aansluiting en airco van het merk Fujitsu zijn hier aanwezig. In het verlengde van deze keuken zijn moderne inbouwkasten geplaatst.
Aansluitend vinden we er de eerste badkamer waar een ligbad, een douchecabine met jet stralers, een dubbele spoelbak en een hangtoilet is in ondergebracht.
In de eetruimte met aansluitend de living is er voldoende lichtinval door de grote raampartijen.
Wanneer we de houten trap naar boven nemen vinden we er de 3 slaapkamers en een tweede badkamer. Deze zijn volledig voorzien van laminaat. Ook hier vinden we een airco unit en tv- aansluitingen.
Ook de sanitair is volledig vernieuwd en er is een condensatieketel van Viessmann geplaatst.
Wanneer we de grote tuin betreden die volledig is omheind en afgesloten met een elektrische poort komen we de veranda tegen in het verlengde van de keuken, een grote garage en een tuinhuisje. Hier kan men beschikken over regenwater en grondwater. En als kerst op de taart hebben ze ook nog een nieuw zelfreinigend dak geplaatst.
Wil je graag een kant een klare woning met een grote tuin voor de kinderen? Dan is deze woning de geschikte plaats voor een nieuw thuis.